Vartojamoji paskola automobiliui

Šiandien turėti svajonių automobilį nebėra neįmanoma net ir gaunantiems vidutinio dydžio pajamas. Tai padeda užtikrinti vartojamoji paskola automobiliui. Šių finansinių paslaugų dėka galite pamiršti labai senus ir įvairiais techniniai gedimais pasižyminčius automobilius. Įsigykite patvarų, kokybišką ir labai komfortišką transporto priemonę.

Vis daugiau žmonių supranta, kokias puikias galimybes gali suteikti vartojamoji paskola automobiliui. Nors mūsų šalyje tai yra ganėtinai naujos paslaugos, vakaruose jau ne vieną dešimtmetį vartotojai yra linkę savo transporto priemones pirkti naudojantis kreditorių paslaugomis.

Puikiai suprantama, kad įsigijus naudotą ir pakankamai senos gamybos automobilį, galima tikėtis kur kas didesnių išlaidų tokios transporto priemonės remontui. Nors ji kainuoja sąlyginai pigiau, tačiau ilguoju laikotarpiu prarandama nepalyginti daugiau – ne tik asmeninių lėšų, tačiau ir laiko bei jėgų.

Žinoma, tai yra finansinis įsipareigojimas, todėl būtina į vartojamąją paskolą žvelgti labai atsakingai. Jei norėsite pasinaudoti vartojimo paskola, kreditoriai vertins oficialias jūsų asmenines arba šeimos mėnesines pajamas, todėl galimą paskolos sumą galite nesunkiai nustatyti dar prieš kreipiantis į pasirinktus kredito paslaugų teikėjus.

Jei svarstote - ar rinktis vartojamąją paskolą, ar vis dėlto naudotis auto lizingu, atkreipkite dėmesį į pagrindinius skirtumus. Didžiuosiuose komerciniuose bankuose naudojantis automobilių lizingo paslaugomis, visuomet yra reikalaujamas pradinis įnašas, sudarantis tam tikrą dalį prašomos pinigų sumos, tačiau „Bigbank“ kredito bendrovėje pradinio įnašo sąlyga nėra taikoma. Suprantama, kad tokios taisyklės negalioja ir vartojamajai paskolai, kuri imama automobiliui įsigyti.

Dar vienas svarbus aspektas, kuris skiria šiuos du finansinius įsipareigojimus yra tai, kad auto lizingo atveju komerciniai bankai reikalauja savo norimą įsigyti transporto priemonę apdrausti „Kasko“ draudimu (jau minėti „Bigbank“ kreditoriai to nereikalauja). Tuo tarpu, jei automobilį įsigysite vartojamosios paskolos pagalba, savo transporto priemonę „Kasko“ draudimu galėsite drausti pasirinktinai. Ką jau kalbėti apie tai, kad skirtingai nei vartojamosios paskolos atveju, pasinaudojus auto lizingu bankas skolinamą sumą perves jūsų pasirinkto automobilio pardavėjui, o ne jums.

Turite nepamiršti, kad kiekvienas dėl vartojamosios paskolos automobiliui besikreipiantis vartotojas turi būti pilnametystės sulaukęs Lietuvos Respublikos pilietis, kuris gauna reguliarias pajamas ir gali jas pagrįsti oficialiais dokumentais. Svarbu pabrėžti, kad vartojamoji paskola automobiliui nėra siejama su skolininko turto įkeitimu. Šios paskolos yra suteikiamos be jokio užstato, todėl vartotojams tampa kur kas paprasčiau įsigyti norimą transporto priemonę.

Be to, kiekvienam vartojamajam kreditui yra taikomos tam tikro dydžio palūkanos, kurias nustato kiekvienas kreditorius atskirai. Žinoma, visos šios sąlygos visuomet yra įtvirtinamos vartojamosios paskolos automobiliui sutartyje, todėl nei vienas šių finansinių paslaugų klientas nėra paliekamas nežinioje. Tai reiškia, kad galite be vargo įvertinti sutarties kainą ir savo finansines galimybes.

Taigi, jei jums jau seniai pabodo senos ir iki tol daugelio vairuotojų naudotos transporto priemonės, vartojamoji paskola automobiliui yra būtent tai, ko jums reikia. Nieko nelaukus peržvelkite kreditorių pasiūlymus ir pasirinkite geriausiai jūsų finansinę padėtį, keliamus reikalavimus ir lūkesčius atitinkantį variantą.