Kaip padidinti tikimybę sulaukti teigiamo atsakymo kreipiantis dėl paskolos internetu

Kiekvienas žmogus, kuris galvoja apie kreipimąsi dėl paskolos internetu, taip pat turėtų nepamiršti, kad kiekvieno iš mūsų galimybės sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo yra labai skirtingos. Todėl labai naudinga sužinoti, kokiais būdais būtų galima padidinti savo tikimybę gauti norimo dydžio paskolą.

5 priemonės, padedančios gauti paskolą

Pats geriausias būdas sumažinti neigiamo kreditorių atsakymo tikimybę yra žinoti, į ką kreditoriai atsižvelgia vertindami savo potencialius klientus. Todėl jei jūs norite gauti paskolą, tačiau dar nežinote, kas galėtų būti svarbiausia, pateikiame jums 9 priemones, kurios padidins jūsų galimybes gauti paskolą internetu.

1. Žinokite reikalavimus kredito reitingui

Asmeninis kredito reitingas yra vienas iš pačių pagrindinių veiksnių, kuris turi tiesioginės įtakos kreditorių atsakymui, primena finance43.com/lt/straipsniai/102-skolinkites-atsakingai-paskolos-internetu-kurios-gali-padeti. Asmeninis kredito reitingas labai tiesiogiai atspinti tai, kokia yra žmogaus finansinė situacija ir koks yra jo tikrasis mokumas. Todėl labai naudinga iš anksto pasidomėti, kokie yra kreditorių keliami reikalavimai vartotojų kredito reitingui.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad kiekvienas iš mūsų gali sužinoti, koks yra jo asmeninis kredito reitingas. Tai reiškia, kad ši svarbi informacija yra prieinama ne vien tik kreditoriams. Todėl jei jūs planuojate kreiptis dėl paskolos internetu, visų pirma privalote pasidomėti savo asmeniniu kredito reitingu ir įsitikinti, kad jis atitinka kreditorių taikomus reikalavimus. Jei sužinosite, kad jūsų kredito reitingas yra per žemas, tuomet jums reikėtų imtis veiksmų, kurie galėtų jį pagerinti. Kuo aukštesnis bus jūsų asmeninis kredito reitingas, tuo gauti paskolą jums turėtų būti lengviau.

2. Žinokite, koks yra minimalių pajamų reikalavimas

Kiekvieni kreditoriai vadovaujasi savita tvarka ir kelia skirtingus reikalavimus. Todėl taip pat gali skirtis ir minimalių pajamų reikalavimas. Vieni kreditoriai teigia paskolas suteikiantys tuomet, jei vartotojo pajamos atitinka minimalų atlyginimą, o tuo tarpu kiti paskolas suteikia tik tiems, kurių pajamos yra atitinkančios bent jau vidutinį darbo užmokestį. Taigi, jei jūs žinosite, kokius reikalavimus kelia jūsų pasirinkti kreditoriai, turėtumėte lengviau priimti ir sėkmingą finansinį sprendimą.

Dažniausiai tokia informacija būna pateikiama internetiniuose kreditorių tinklalapiuose. Todėl naudojantis internetu jums tikrai neturėtų būti sudėtinga surasti informaciją, kuri jus domina ir kurios pagalba jūs galėtumėte priimti savo teisingą finansinį sprendimą.

3. Darbovietė ir darbas taip pat yra svarbūs veiksniai

Kreditoriai nesuteikia paskolų vartotojams, kurie neturi nuolatinių oficialių pajamų. Tai reiškia, kad žmogus, kuris nori gauti paskolą, turi turėti darbą. Dėl šios priežasties kreditoriai visuomet atsižvelgia į žmogaus darbovietę ir darbo pobūdį. Juolab, kad didžiulę reikšmę turi ir darbovietėje išdirbtas laikas. Jei žmogus nuolatos keičia darbą ir naujame darbe neišbūna ilgiau nei kelis mėnesius, vargu ar jis galės gauti paskolą internetu. Kreditoriai taiko ir minimalų keturių mėnesių darbo patirties reikalavimą. Šis reikalavimas nurodo, jog žmogus turi savo darbovietėje būti išdirbęs bent jau keturis mėnesius, kad galėtų kreiptis dėl paskolos internetu – ir visiškai nesvarbu, jei jis iki tol ankstesnėje darbovietėje buvo išdirbęs dešimtmetį.

Tuo tarpu, jei žmogus nedirba pagal darbo sutartį, o vykdo individualią veiklą, kreditoriai taip pat atsižvelgia į patį darbo pobūdį ir konkrečią sritį. Tam tikrų sričių specialistams paskolą gauti yra lengviau, o kai kurių – sudėtingiau. Kuo didesnį darbo stažą žmogus turės oficialiame darbe, dirbdamas pagal darbo sutartį, tuo didesnė tikimybė bus gauti paskolą.

4. Nuosavas turtas

Norint kreiptis dėl kai kurių paskolų (ypač tų, kurios pasižymi didele verte ir ilgu grąžinimo terminu) kreditoriai taiko ir užstato reikalavimą. Tai reiškia, kad tokiais atvejais norint pasiskolinti, reikia užstatyti vartotojui priklausantį turtą. Dažniausiai tai būna nekilnojamasis turtas (nors taip pat gali būti ir automobilis ar kt.). Todėl jei jūs planuojate kreiptis dėl paskolos ir žinote, kad kreditoriai taikys tokį reikalavimą, taip pat turėtumėte pasidomėti, koks turtas kreditorių atžvilgiu galėtų būti pripažįstamas kaip tinkamai jo įkeitimui.

Tokio pobūdžio informaciją taip pat galima sužinoti internetu. Kreditoriai taikydami užstato reikalavimą apsidraudžia ir suteikiant paskolą vartotojui sumažina savo prisiimamą riziką.

5. Turimi finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis

Kreipiantis dėl paskolos internetu visuomet labai didžiulį vaidmenį vaidina finansiniai įsipareigojimai ir jų dydis. Santykis tarp gaunamų oficialių pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų gali nulemti ir galutinį kreditorių atsakymą. Kuo daugiau finansinių įsipareigojimų turime, tuo mažesnės mūsų galimybės gauti paskolą internetu.

Mūsų šalies įstatymuose yra nurodyta, kad vartotojas, kurio finansiniai įsipareigojimai siekia 40 proc. visų jo gaunamų mėnesinių pajamų, negali gauti naujos paskolos. Tai reiškia, kad visos jūsų turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinės įmokos negali viršyti minėto procento. Ir šis procentas yra taikomas tik tuomet, jei jūs dėl paskolos internetu kreipiatės su bendraskoliu, pvz., savo šeimos nariu. Tuo tarpu, jei jūs kreipsitės vieni, bus taikoma 20 proc. riba.